17:14 17.07.2015

Порошенко указом створив робочу групу з питань запровадження міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті МН-17

2 хв читати
Порошенко указом створив робочу групу з питань запровадження міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті МН-17

Президент України Петро Порошенко підписав указ про утворення робочої групи з питань, пов'язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії "Малайзійські авіалінії" 17 липня 2014.

У тексті відповідного указу, оприлюдненого на сайті глави Української держави, така робоча група створюється "з метою підготовки погодженої міжнародно-правової позиції України в процесі впровадження міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака".

Згідно з указом, керівником робочої групи призначається заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

До складу робочої групи входять заступник міністра інфраструктури України - керівник апарату Володимир Омелян, начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України Григорій Остафійчук, директор департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України Всеволод Ченцов, заступник міністра юстиції України Антон Янчук, а також заступник генерального прокурора України, заступник керівника робочої групи (за згодою) Віталій Касько.

"Надати керівникові робочої групи право вносити у разі потреби зміни до її персонального складу, залучати до роботи в ній працівників органів державної влади, підприємств, установ і організацій (за згодою їх керівників), отримувати в установленому порядку від органів державної влади необхідні для роботи документи і матеріали", - зазначено в указі.

Цим документом затверджено директиви робочої групі на міжнародні заходи, пов'язані з вирішенням питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у катастрофі "Боїнга" (додаються, таємно).

Кабінету Міністрів доручено забезпечити фінансування витрат, пов'язаних із участю представників робочої групи в міжнародних заходах, пов'язаних з вирішенням цього питання.

Як повідомлялося, "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що прямував за курсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на сході України 17 липня 2014 року. На його борту перебувало 298 осіб, усі вони загинули. З них - 192 підданих Нідерландів (один мав і громадянство США), 44 громадяни Малайзії, серед яких 15 членів екіпажу, 27 громадян Австралії, 12 - Індонезії, 10 – Великобританії (один мав і громадянство ПАР), четверо німців і четверо бельгійців, троє філіппінців, один громадянин Канади і один - Нової Зеландії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА