Інтерфакс-Україна
19:20 03.11.2015

Порошенко наголошує на важливості єдності Євросоюзу в питанні санкційного режиму щодо РФ – розмова з Юнкером

1 хв читати
Порошенко наголошує на важливості єдності Євросоюзу в питанні санкційного режиму щодо РФ – розмова з Юнкером

Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови повідомив президенту Європейської Комісії Жан-Клоду Юнкеру про важливість єдності Європейського союзу в питанні санкційного режиму щодо Російської Федерації.

Як повідомила прес-служба глави Української держави, П. Порошенко поінформував президента Єврокомісії про розвиток ситуації в Донбасі та стан виконання Мінських домовленостей.

"Глава держави акцентував увагу на винятковій важливості збереження солідарності і єдності Європейського союзу в питанні санкційного режиму щодо Росії і забезпечення відновлення територіальної цілісності України", - зазначено в повідомленні.

П. Порошенко також зазначив, що перемога демократичних та проукраїнських сил на місцевих виборах в Україні 25 жовтня відкриває можливості для прискорення процесу реформ, передусім, у сфері антикорупційної політики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА