Інтерфакс-Україна
12:40 12.11.2015

Технічний висновок про виконання Україною плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС буде надано 24 листопада - Немиря

2 хв читати
Технічний висновок про виконання Україною плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС буде надано 24 листопада - Немиря

Технічний висновок про виконання Україною плану дій щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму з Україною буде зроблено 24 листопада, нагадує народний депутат фракції "Батьківщина" Григорій Немиря.

"Сьогодні останній день, коли поправка ("антидискримінаційна" - ІФ) має бути проголосована, щоб 24 листопада група високопоставлених осіб в Брюсселі зробила технічний висновок, Україна виконала умови, щоб до 15 грудня Європейська комісія дала позитивний висновок або негативний", - сказав він журналістам у кулуарах парламенту в четвер.

"За умови, що Європейська комісія дасть позитивний висновок, що технічні умови виконані, настає наступний, політичний, етап – ухвалення рішення Європейським парламентом та Європейською радою, куди входять 28 країн-членів ЄС. Але без технічного висновку можна перейти до наступного політичного етапу", - додав Г. Немиря.

Як повідомлялося, Верховна Рада на засіданні в четвер внесла антидискримінаційну поправку Кодекс законів про працю, доповнивши перелік ознак, за якими забороняється дискримінація при працевлаштуванні, ознаками сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, інвалідності.

Президент України Петро Порошенко 1 листопада заявив, що Верховна Рада має до 9 листопада прийняти дев'ять із 13 законів для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС. На засіданні в четвер, 5 листопада, парламент ухвалив лише два закони з "безвізового пакета", а у вівторок, 10 листопада – ще п'ять. Не були прийняті поправки до Трудового кодексу про недопущення дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації при прийомі на роботу; також депутати зняли з розгляду законопроект про забезпечення функціонування Нацагентства із виявлення, розшуку та управління активами, отриманими злочинним шляхом, оскільки у результаті ухвалення інших законів він втратив актуальність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Комітет Ради у вівторок схвалить проєкт закону про ратифікацію угоди зі США, 8 травня проголосують, вважає Железняк

Трамп заявив про можливість залучення президента Туреччини до справи припинення війни між Росією і Україною

"Слуга народу" підтримує ратифікацію угоди про створення американсько-українського інвестиційного фонду – Арахамія

Петиція про запровадження санкцій проти Порошенка на президентському сайті не зібрала потрібних для розгляду голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА