Інтерфакс-Україна
20:38 15.11.2015

Мером Кременчука став заступник міського голови Малецький – екзит-пол "Соціального барометра"

1 хв читати
Мером Кременчука став заступник міського голови Малецький – екзит-пол "Соціального барометра"

Мером міста Кременчука (Полтавська обл.) за результатами екзит-полу, проведеного громадською організацією "Соціальний барометр", став заступник міського голови Віталій Малецький (партія "Поруч"), який курує питання культури, спорту та молоді.

За даними громадської організації, за нього віддали голоси 71,65% виборців. За його конкурента, першого віце-мера Віктора Калашника ("БПП "Солідарність") проголосували 28,35% виборців.

Опитування проводилося парами інтерв'юерів на виході з 94 виборчих дільниць Кременчука в день голосування 15 листопада з 08:00 до 18:00. Опитували кожного четвертого виборця, який проголосував на виборчій дільниці.

Обсяг вибірки становив 6773 людини.

Гранична похибка вибірки за довірчої ймовірності 99% становить 1,53%. Екзит-пол на виборах 15 листопада проводила тільки одна організація – громадська організація "Соціальний барометр".

У першому турі виборів 25 жовтня "Соціальний барометр" до 3% помилився під час оцінки голосування жителів Кременчука за партії і до 5% – під час оцінки голосування за кандидатів у мери.

Після першого туру виборів 25 жовтня Віталій Малецький набрав 20,47% голосів виборців, а за даними екзит-полу – 25,5%; Віктор Калашник набрав 13,46% виборців, а за даними екзит-полу – 15,3%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА