Інтерфакс-Україна
13:34 24.11.2015

Філатов подав заяву про складання депутатського мандату

1 хв читати
Філатов подав заяву про складання депутатського мандату

Народний депутат України Борис Філатов, обраний міським головою Дніпропетровська на місцевих виборах в Україні, подав заяву про складання депутатських повноважень.

"Подав заяву про складання депутатських повноважень. Завтра заяву виносять на розгляд регламентного комітету. Не хочу бути схожим на інших депутатів-сумісників", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

При цьому парламентар висловив сподівання, що голова Верховної Ради України Володимир Гройсман винесе це питання в зал у четвер разом з аналогічним голосуванням щодо народного депутата фракції "Блок Петра Порошенка" Владислава Атрошенка, обраного міським головою Чернігова.

Як повідомлялося, Дніпропетровська міська територіальна виборча комісія на засіданні в ніч з 16 на 17 листопада оголосила, що кандидат від партії "УКРОП" Б.Філатов набрав найбільшу кількість голосів виборців у другому турі виборів мера Дніпропетровська 15 листопада - 184 тис. 874. Його опонент - представник "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул - отримав підтримку 158 тис. 752 виборців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА