Інтерфакс-Україна
13:29 07.12.2015

Естонія продовжить надавати гуманітарну допомогу Україні в 2016 році - посол

1 хв читати
Естонія продовжить надавати гуманітарну допомогу Україні в 2016 році - посол

Естонія має намір продовжити реалізацію проектів із надання гуманітарної допомоги Україні наступного року, запевняє посол Естонії в Україні Сулев Канніке.

"Ми концентруємося на гуманітарній допомозі... Після Майдану в Україні все змінилося, і ми інтенсифікували нашу допомогу. Проекти з розвитку, які ми також підтримуємо, мають допомогти країні досягти економічного процвітання. Проте важливо опікуватися питаннями, пов'язаними з військовими діями та руйнуваннями на сході, а також проблемами тимчасових переселенців", - розповів він на брифінгу в понеділок в Києві.

Посол зазначив, що офіційний Київ отримує гуманітарну допомогу і безпосередньо від урядових установ Естонії, і під час реалізації проектів у рамках співпраці з міжнародними організаціями, такими як Міжнародний комітет Червоного Хреста, ООН, ЮНІСЕФ.

Крім того, естонські медзаклади приймали на лікування та реабілітацію поранених учасників АТО, на сьогодні п’ять українських військових уже пройшли лікування, ще п’ять перебувають у госпіталях Естонії.

"Ми також сконцентрувалися на закупівлі обладнання і продуктів харчування для українців саме тут, в Україні. Зокрема, поточного року ми передали обладнання до медзакладів Дніпропетровська", - зазначив дипломат.

"Наші проекти гуманітарної допомоги Україні дуже диверсифіковані. Ми реалізуємо їх реалізацію і надалі реалізуватимемо в 2016 році", - запевнив С.Канніке.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп проводить розмову з Путіним вже годину- Білий дім

Жодних компромісів щодо визнання територіальних поступок не може бути — Фріз

Сибіга після зустрічі з Сійярто: домовилися найближчим часом провести двосторонню зустріч, щоб детально обговорити питання нашого порядку денного

Головуюча в ЄС Варшава хоче переконати Будапешт у важливості членства України для майбутнього Євросоюзу

Будь-які територіальні поступки потребують змін до Конституції, що заборонено під час війни - нардеп Сірко

Китай готовий продовжувати допомогу Україні, в тому числі у післявоєнному відновленні

Прем'єр-міністр Нідерландів закликав Туреччину сприяти забезпеченню гарантій безпеки для України

Стармер обговорив з Трампом війну в Україні перед розмовою з Путіним

В Єврокомісії, попри намір Угорщини провести референдум стосовно майбутнього членства України в ЄС, сподіваються відкрити переговори в цьому році

Петиція із закликом підписати закон про компенсацію за зруйноване житло ВПО зібрала необхідні підписи – нардеп

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА