Інтерфакс-Україна
14:24 09.12.2015

Робота парламентських комітетів стане більш відкритою і доступною - законопроект

1 хв читати
Робота парламентських комітетів стане більш відкритою і доступною - законопроект

Верховна Рада зробила більш доступною та відкритою роботу парламентських комітетів.

За законопроект "Про внесення змін до закону України "Про комітети Верховної Ради" щодо доступу засобів масової інформації на засідання комітетів" (№ 1228) проголосували в середу 235 народних депутатів.

Згідно з ухваленим документом, журналісти, представники ЗМІ, які акредитовані у Верховній Раді, можуть відвідувати засідання комітетів без додаткової акредитації.

Законопроект також закріплює норму, що журналісти, працівники ЗМІ, представники громадських організацій мають право відвідувати відкриті засідання комітетів і здійснювати звукозаписи, фото- і відеозйомки, трансляцію засідання по телебаченню, радіо, а також трансляції в мережі Інтернет. Раніше відео- та радіотрансляція дозволялися, проте не було трансляції в Інтернеті.

Крім того, передбачено, що перед початком проведення засідання головуючий оголошує про те, що відбувається фото- та відеозйомка і трансляція засідань в Інтернеті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Федієнко: На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА