Інтерфакс-Україна
15:37 04.03.2016

ЄС, як і раніше, вимагає негайного звільнення Н.Савченко

1 хв читати
ЄС, як і раніше, вимагає негайного звільнення Н.Савченко

Європейський Союз, як і раніше, вимагає від РФ негайно звільнити українську льотчицю, народного депутата України Надію Савченко.

"Що стосується справи Н.Савченко, судовий процес над якою триває досі, то ЄС продовжує закликати до її негайного звільнення відповідно до Пакета заходів з імплементації Мінських домовленостей та зобов'язань звільнити всіх заручників і затриманих осіб у зв'язку з конфліктом в Україні", - йдеться в коментарі представництва ЄС в Україні у відповідь на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

У диппредставництві нагадали, що питання Н.Савченко послідовно обговорювалося з російською владою. "ЄС надалі озвучуватиме російській владі свою позицію у справі Н.Савченко, а також стосовно інших громадян України, незаконно затриманих у Росії", - зазначили в посольстві ЄС

Згідно з інформацією, дипломати представництв ЄС у Москві мають намір бути присутніми під час оголошення вердикту суду стосовно Н.Савченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА