Інтерфакс-Україна
10:46 07.04.2016

Після референдуму в Голландії українській владі треба повертати довіру суспільства і західних партнерів - І.Геращенко

2 хв читати
Після референдуму в Голландії українській владі треба повертати довіру суспільства і західних партнерів - І.Геращенко

Після негативних результатів референдуму в Голландії щодо угоди про асоціацію України з Євросоюзом українській владі треба почати повертати довіру суспільства і західних партнерів, заявила народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка", представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко.

"Усі, хто знався на темі референдуму, розумів, що він буде негативним", - написала І.Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук у четвер. Водночас вона зазначила, що в Україні чекали меншого розриву між "ні" і "так", але рівні 15%. "І ось це головний виклик для України, для Нідерландів і для ЄС", - підкреслила І.Геращенко.

На її думку, ті голландці, які відповіли на цьому референдумі "ні", голосували негативно не так проти угоди про асоціацію України з ЄС, як проти самого Євросоюзу. "Кількість євроскептиків збільшується, міграційна криза, терор, економічні проблеми стають дуже серйозними викликами для ЄС. Наступне випробування - це референдум у Британії", - зазначила вона.

Ще одним важливим чинником, що вплинув на негативний результат референдуму в Голландії, І.Геращенко назвала російську пропаганду і сильне лобі. "Серед ініціаторів референдуму й активних агітаторів проти України - чимало давніх друзів Кремля", - заявила вона.

За її словами, в провальних результатах референдуму винні багато українських політиків, зокрема деякі "оптимісти", а не тільки президент України. "Очевидно, що останній скандал з офшорами вплинув на результати, бо був у центрі уваги ЗМІ, зокрема й у Голландії. Так само, як і всі останні події в Україні - недієздатний уряд, популістський парламент, відсутність критичної маси відповідальних політиків і держслужбовців в усіх органах влади, корупція, безвідповідальність, "технократи", які, насправді, "облажались" і втекли у відпустку, недосконала інформаційна політика, відсутність діалогу із суспільством. Це дуже погана оцінка усім, хто має відношення до інститутів влади в Україні", - вважає І.Геращенко.

У цій ситуації, на думку нардепа, українській владі треба почати повертати довіру суспільства і західних партнерів. "Що робити? Терміново почати працювати. Не ділити портфелі й вимірювати в ефірах, хто більше винен в провалах, а почати працювати. Повертати довіру - суспільства і західних партнерів. А з угодою і безвізовим режимом все буде добре, попри все", - написала І.Геращенко.

"І, попри все, спасибі усім тим голландцям, які прийшли на референдум і сказали "так"", - написала І.Геращенко.

Як повідомлялося, за попередніми результатами референдуму в Нідерландах проти угоди про асоціацію України і Євросоюзу проголосували 61% голландців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА