Інтерфакс-Україна
18:53 05.05.2016

ЄП 9 травня обговорить проект "Північний потік-2", а 12 травня ухвалить резолюцію щодо порушень прав кримських татар Росією - Джемілєв

1 хв читати
ЄП 9 травня обговорить проект "Північний потік-2", а 12 травня ухвалить резолюцію щодо порушень прав кримських татар Росією - Джемілєв

Європейський парламент на засіданні 12 травня має намір провести дебати й ухвалити резолюцію щодо порушення прав кримських татар із боку Росії, повідомив уповноважений президента України з питань кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв (фракція "Блок Петра Порошенка").

"Європарламент проведе дебати та ухвалить резолюцію щодо порушення з боку Росії прав кримських татар на території півострова. Це питання включене до порядку денного наступного пленарного засідання законодавчого органу ЄС, що пройде 9-12 травня у Страсбурзі", - йдеться на сторінці уповноваженого президента у у Facebook у четвер.

За даними М.Джемілєва, дебати та голосування щодо резолюції про порушення прав кримських татар, стандартів демократії та верховенства права на території тимчасово окупованої АР Крим заплановані на 12 травня.

Серед інших питань, наголосив уповноважений президента з питань кримськотатарського народу, - обговорення 9 травня впливу проекту газопроводу "Північний потік-2" на енергетичні ринки країн Центральної та Східної Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА