Інтерфакс-Україна
14:06 25.05.2016

РФ розраховує, що телефонна розмова лідерів "Нормандської четвірки" допоможе просуванню у врегулюванні на сході України

1 хв читати
РФ розраховує, що телефонна розмова лідерів "Нормандської четвірки" допоможе просуванню у врегулюванні на сході України

Глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров висловив сподівання, що телефонна розмова лідерів "Нормандської четвірки" посприяє прогресу врегулювання на сході України.

"Я розраховую, що телефонна розмова лідерів "Нормандської четвірки", що відбулася позавчора, допоможе просунутися з усіх неузгоджених питань", - сказав він журналістам за підсумками зустрічі з угорським колегою Петером Сіярто.

"І Росія, і Угорщина виходять з безальтернативності політичного врегулювання на основі Мінських домовленостей, які передбачають налагодження прямого діалогу між Києвом і Донбасом, що наразі далеко не завжди вдається забезпечити. Але робота в цьому напрямі триває", - додав С.Лавров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

Венс: росіяни вже визнали, що не зможуть встановити "маріонетковий режим" в Україні

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА