15:20 08.06.2016

Антикорупційний комітет ВР має намір за місяць заслухати Трепака та Ситника щодо "чорної бухгалтерії" ПР

2 хв читати
Антикорупційний комітет ВР має намір за місяць заслухати Трепака та Ситника щодо "чорної бухгалтерії" ПР

Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції за місяць заслухає екс-заступника глави Служби безпеки України Володимира Трепака та директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника щодо розслідування так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів, заявив журналістам голова комітету Єгор Соболєв.

За словами Є.Соболєва, В.Трепака чекали на засіданні комітету в середу, але він повідомив по телефону, що перебуває на лікуванні, тому не може прийти на засідання.

"Він подав документи до НАБУ, НАБУ розпочало ідентифікацію підписів... Зараз їх (бюро - ІФ) смикати - що вони зможуть відповісти - працюємо? Якщо В.Трепак хворий, слід дати йому можливість набратися сил. Ми краще зробимо таке засідання десь за місяць, щоб проконтролювати, що розслідування триває, що немає ніякого тиску, що ми можемо сподіватися на результат", - повідомив Є.Соболєв журналістам у Києві в середу.

Він також зазначив, що, за його інформацією, в матеріалах, поданих В.Трепаком до НАБУ, є "дуже серйозні прізвища діючих політиків, зокрема з президентської команди".

"Тому я упевнений, що у нас буде багато проблем із цим розслідуванням, нам необхідно дуже серйозно і ретельно як парламентському комітету контролювати", - підсумував Є.Соболєв.

Відповідаючи на запитання про те, від кого він отримав інформацію про зміст матеріалів, переданих В.Трепаком, Є.Соболєв сказав: "Від посадових осіб, не від Антикорупційного бюро".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА