Інтерфакс-Україна
16:00 10.06.2016

Порошенко доповнив перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими, заступником керівника Держуправління

1 хв читати
Порошенко доповнив перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими, заступником керівника Держуправління

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким доповнюється перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах і організаціях.

Відповідний указ №247 / 2016 "Про внесення змін до Указу Президента України від 9 грудня 2015 р №691" опубліковано на сайті глави Української держави в п'ятницю.

Цим указом перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах і організаціях доповнено розділом такого змісту: "Державне управління справами. Заступник керівника Державного управління справами 1".

Справжній указ набуває чинності з дня його опублікування.

Як повідомлялося, 9 грудня 2015 р. П.Порошенко підписав указ "Про перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах і організаціях" з чітким переліком посад в центральному апараті та структурних підрозділах Міністерства внутрішніх справ і установах і організаціях, що належать до сфери управління МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА