Інтерфакс-Україна
15:24 24.08.2016

Порошенко ратує за посилення стратегічних комунікацій диппредставництв України за кордоном

1 хв читати
Порошенко ратує за посилення стратегічних комунікацій диппредставництв України за кордоном

Президент України Петро Порошенко висловлюється за якісне посилення стратегічних комунікацій диппредставництв України за кордоном.

"Інформаційна робота із підвищення іміджу України за кордоном має бути для вас ... щоденною, рутинною, постійною роботою", - сказав П.Порошенко на зустрічі з представниками українських дипустанов за участю президента Польщі Анджея Дуди в середу в Києві.

За його словами, Україна "має звучати", а "питання України мають бути першими в порядку денному".

Глава держави також висловився за посилення інституційного присутності України в інформаційному і культурному просторі іноземних держав.

П.Порошенко зазначив, що головне завдання українських диппредставництв - підвищення знань про Україну.

"Прошу відпрацювати і використовувати досвід інших держав, досвід Польщі, Німеччини, Франції щодо створення так званих українських інститутів за кордоном. На сьогоднішній день - це моє завдання, і просив би підготувати відповідні пропозиції", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА