Інтерфакс-Україна
11:42 16.09.2016

Порошенко: Україна розраховує на ухвалення резолюції ГА ООН у зв'язку з масовим порушенням прав людини в Криму

1 хв читати
Порошенко: Україна розраховує на ухвалення резолюції ГА ООН у зв'язку з масовим порушенням прав людини в Криму

Україна очікує, що під час Генеральної асамблеї ООН прийнято резолюцію щодо порушення прав людини в окупованому Росією Криму, заявив глава Української держави Петро Порошенко.

"Генеральна асамблея ООН, яка починається цими днями в Нью-Йорку, також має сказати своє слово в цьому відношенні і в Україні ми розраховуємо на підтримку нової української ініціативи щодо прийняття Генасамблеєю ООН нової резолюції стосовно порушення прав людини в Криму, що є частиною нашої політики деокупації і ми розраховуємо на підтримку в Нью-Йорку", - заявив він, відкриваючи 13-ту щорічну зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у п'ятницю вранці в Києві.

Президент наголосив, що на півострові здійснюються тортури та інші порушення прав українців, кримських татар у Криму. "Ми покладаємо надії на підтримку членів ООН у контексті підготовки резолюції ГА ООН", - додав П. Порошенко.

За його словами, відбулася дуже цікава дискусія з цього питання на раді безпеки ООН.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

Зеленський та прем'єр Норвегії домовились зустрітись найближчим часом

Зеленський та Кошта обговорили підготовку нового пакету санкцій проти РФ

Немає ніяких конкретних результатів зустрічі президента України з президентом США - заступниця голови фракції "Голос"

Ефективною гарантією безпеки для України є лише членство в НАТО - голова комітету з питань інтеграції України до ЄС

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Зеленський, Трамп та європейські лідери обговорили у Білому дому гарантії безпеки та домовились про зустріч з Путіним

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА