Інтерфакс-Україна
18:36 03.10.2016

ВР має скасувати реєстрацію іноземних інвестицій - Довгий

1 хв читати
ВР має скасувати реєстрацію іноземних інвестицій - Довгий

Народний депутат з групи "Воля народу" Олесь Довгий закликав Верховну Раду України терміново скасувати реєстрацію іноземних інвестицій в Україні, а також змінити правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземних інвесторів.

"Інвестор обрав нашу країну, наші підприємства, вклав гроші, а потім втрачає силу-силенну часу на бюрократичну тяганину для реєстрації своїх дій", - цитує політика прес-служба групи "Воля народу" в понеділок.

За словами О.Довгого, "час уже зрозуміти, що саме бюрократія - головний бич, який гальмує приплив іноземного капіталу в Україну".

"Якщо ми скасуємо реєстрацію, то інвестор одразу ж це відчує і далі вкладатиме кошти в нашу економіку", - стверджує депутат.

Як повідомлялося, проект закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій" депутати планують розглянути в першому читанні на засіданні Ради у вівторок, 4 жовтня. Проектом передбачається заміна реєстрації іноземних інвестицій на формальне інформування, а також надання права отримувати дозвіл на довгострокове проживання в Україні іноземним інвесторам, які вклали кошти в підприємства, але не працевлаштовані на них.

ОСТАННЄ

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

"Євросолідарність" вимагатиме від органів держвлади інформацію щодо відвідування урядового кварталу Портновим

Українські парламентарі звернулися до уряду Канади із закликом до повномасштабної конфіскації активів РФ

Уряд Чилі засуджує посилення нападів РФ на Україну та закликає сторони до діалогу - Кислиця

Мерц очікує затяжної війни через небажання РФ вести переговори

Роздратування Трампа не видає його готовності тиснути на РФ санкціями - Климпуш-Цинцадзе

Китай ніколи не постачав зброю жодній зі сторін "конфлікту" в Україні - МЗС КНР

Трамп замислився над повним зняттям обмежень щодо використання західної зброї Україною

Глава МЗС Туреччини наприкінці тижня вирушить до Києва після зустрічей у Москві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА