Інтерфакс-Україна
15:48 05.10.2016

Лондон визначив 4 жорстких обмеження на переговорах з ЄС про Brexit

1 хв читати
Лондон визначив 4 жорстких обмеження на переговорах з ЄС про Brexit

Уряд Великобританії визначив чотири ключові вимоги на переговорах про вихід з Європейського союзу (Brexit), за якими він не має наміру робити ніяких поступок, заявив журналістам в середу Стюарт Джексон - помічник міністра у справах Brexit Девіда Девіса.

Лондон повністю виключив будь-які платежі в бюджет ЄС з метою зберегти доступ британських компаній до єдиного європейського ринку. Крім того, не буде компромісів з питань міграції, законодавства і свободи від юрисдикції європейських судів, пояснив С.Джексон на з'їзді британської Консервативної партії в Бірмінгемі.

"Ми прагнемо виправдати віру і довіру британців і покладену на нас 23 червня (день референдуму про Brexit - ІФ) відповідальність з урахуванням ключових моментів: ніяких внесків до бюджету (Євросоюзу), ніякої юрисдикції Європейського суду, кінець вільному переміщенню, при цьому британські закони ухвалює наш суверенний парламент", - сказав він.

Міжнародні банки і великі компанії, що працюють у Великій Британії, закликають уряд країни узгодити такі умови Brexit, які дадуть змогу їм зберегти можливість вільної роботи в інших 27 країнах ЄС.

Раніше в середу Financial Times повідомляла, що Кабінет Міністрів розглядає можливість як тимчасовий захід запропонувати Євросоюзу плату за доступ банків до операцій на єдиному ринку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою МЗС Польщі євроінтеграцію України та мирний процес

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА