Інтерфакс-Україна
10:41 24.10.2016

Радники країн "Нормандської четвірки" найближчим часом обговорять проект дорожньої карти виконання Мінських угод - Порошенко

1 хв читати
Радники країн "Нормандської четвірки" найближчим часом обговорять проект дорожньої карти виконання Мінських угод - Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом відбудеться зустріч радників лідерів країн "Нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, РФ) для обговорення проекту дорожньої карти імплементації Мінських угод.

"Ми домовилися про те, що у нас найближчим часом зустрічаються дипломатичні радники керівництва країн-членів "Нормандської четвірки", і не пізніше за листопад відбудеться зустріч глав МЗС країн нормандської четвірки, яка підготує наступний саміт, на якому буде затверджено дорожню карту", - сказав президент в інтерв'ю українським телеканалам, показаному в неділю ввечері.

Він нагадав, що робота з підготовки дорожньої карти має завершитися до кінця листопада. "І я вважаю, що ми маємо наполягати на тому, щоб це було зроблено. Якщо цього не буде зроблено, то на Раді ЄС, яка відбудеться в грудні, керівництво країн-членів ЄС матиме всі підстави для того, щоб продовжити і посилити санкції", - наголосив П.Порошенко.

У цьому контексті, за його словами, українська сторона внесла європейській пропозицію розглянути можливість продовження санкцій не на півроку, а на рік. "Зараз це питання обговорюється в Європейському Союзі", - додав президент України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА