Інтерфакс-Україна
12:08 31.10.2016

Підвищення зарплат народних депутатів заслуговує на публічне розслідування

2 хв читати
Підвищення зарплат народних депутатів заслуговує на публічне розслідування

Фракція "Самопоміч" вважає, що необхідно провести публічне службове розслідування підвищення заробітних плат народних депутатів, повідомив керівник цієї фракції Олег Березюк.

"Вважаємо, і ми були проти цього (підвищення зарплат депутатам - ІФ), що диверсія з підняттям зарплат у парламенті заслуговує на публічне службове розслідування", - сказав він на засіданні погоджувального комітету керівників фракцій, груп і комітетів у понеділок.

О.Березюк також зазначив, що Національне антикорупційне бюро України має розслідувати факти наявності у державних службовців "мільярдних статків".

На його думку, підвищення зарплат парламентарям є "злочином проти Української держави".

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 жовтня 230 голосами прийняла постанову про висновки і пропозиції до проекту закону про держбюджет-2017, додаток №2 до якої визначає розміри посадових окладів народних депутатів: для спікера 30 мінімальних зарплат, його заступників - 28, керівників парламентських комітетів і фракцій - 27 мінімальних заробітних плат, а їхніх заступників - 26. Рядовий депутат - член комітету отримуватиме 25 мінімальних зарплат.

Нині не входять до складу якогось комітету 26 членів парламенту із 423 народних депутатів. Мінімальна зарплата на сьогодні становить 1450 грн.

Після цього, 24 жовтня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ініціативу щодо підвищення заробітних плат депутатам Верховної Ради буде відхилено.

25 жовтня А.Парубій заявив, що питання скасування підвищення зарплат народних депутатів буде розглянуто на пленарному засіданні 1 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

Парламент Гагаузії: Євгенія Гуцул залишається легітимним башканом автономії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА