Інтерфакс-Україна
13:23 08.11.2016

Порошенко: Я розраховую на відповідальний вибір американського народу

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко не сумнівається у відповідальному виборі виборців США на президентських виборах.

"Я розраховую на відповідальний вибір американського народу, який багато разів уже це демонстрував. І з цього приводу у мене немає ніяких сумнівів", - сказав П. Порошенко журналістам після переговорів з президентом Словенії Борутом Пахором у Любляні у вівторок.

Він додав, що українська сторона задоволена підтримкою обох частин американського політикуму в питаннях суверенітету, незалежності й територіальної цілісності України.

"Я розраховую на активізацію наших контактів з нашими американськими партнерами і у сфері трансатлантичної співпраці, і у сфері двосторонньої співпраці. Зокрема, я хотів би відзначити необхідність відновлення діяльності комісії із стратегічного партнерства", - сказав глава держави, нагадавши, що підписував відповідну угоду ще під час перебування міністром закордонних справ.

За словами П. Порошенка, в ніч на середу в багатьох країнах світу з великим нетерпінням чекатимуть результатів цих виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА