Інтерфакс-Україна
13:55 30.01.2017

Рада ЄС із закордонних справ обговорить 6 лютого ситуацію в Україні

1 хв читати
Рада ЄС із закордонних справ обговорить 6 лютого ситуацію в Україні

Рада Європейського Союзу на рівні глав міністерств закордонних справ планує на своєму засіданні 6 лютого в Брюсселі дати оцінку прогресу в здійсненні програми реформ в Україні за минулий рік, повідомила в понеділок прес-служба ради.

"Міністри (закордонних справ - ІФ) проведуть дискусію про те, як підвищити віддачу від підтримки з боку ЄС. Вони, зокрема, оцінять допомогу ЄС у реалізації Мінських домовленостей", - йдеться в оприлюдненому на сайті ради попередньому порядку денному цього засідання.

Рада ЄС під головуванням високого представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріки Могеріні також обговорить політичну ситуацію в Лівії через рік після формування уряду національної злагоди.

Передбачається, що міністри розглянуть питання про те, як працювати з Лівією для вирішення проблеми нелегальної імміграції за маршрутом Центрального Середземномор'я на основі пропозицій, представлених 25 січня 2017 року Європейською Комісією та Європейською зовнішньополітичною службою, а також у світлі підсумків зустрічі на найвищому рівні ЄС на Мальті 3 лютого 2017 року.

Крім того, Рада ЄС обговорить ситуацію в Єгипті та перспективу розвитку відносин між Каїром та Брюсселем. Проект порядку денного допускає, що міністри зможуть конкретніше розглянути проблеми міграції та боротьби з тероризмом і роль Єгипту в регіоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА