Інтерфакс-Україна
17:28 28.02.2017

Парубій запропонував японським військовим провести спільні навчання

2 хв читати
Парубій запропонував японським військовим провести спільні навчання

Голова Верховної Ради Андрій Парубій запропонував японським військовим провести спільні навчання Збройних сил України з силами Самооборони Японії.

Як повідомляє прес-служба апарату українського парламенту у вівторок, про це спікер заявив під час переговорів з головою комітету Палати радників Парламенту Японії із закордонних справ та оборони Такасі Уто.

При цьому А. Парубій зазначив, що раніше був секретарем РНБО і добре обізнаний на питаннях безпеки. "У відносинах з Росією мені довелося засвоїти одне правило: якщо хочеш миру, - готуйся до захисту своєї країни, оскільки агресія Росії не є виключною проблемою відносин України з Росією. Це глобальна загроза. Кілька років тому це була агресія в Грузії, зараз в Україні. І ми можемо лише здогадуватися, хто буде наступним", - сказав голова українського парламенту.

Він висловив сподіання, що "Японія розуміє ступінь тих загроз, що постають перед Україною, через те, що теж в останній період відчула, як зростають ці загрози", враховуючи "агресивну політику РФ". "Ми ці загрози маємо долати спільно... Україна і Японія - мирні країни. Ми знаємо ціну безпеки. І я переконаний, що ми повинні поглиблювати наші стосунки для зміцнення безпеки у світі", - заявив А. Парубій.

У свою чергу, Т. Уто зазначив, що Японія дотримується послідовної позиції щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України і нагадав, що між Японією і РФ залишається невирішеною територіальна проблема, що виникла в 1945 році. Він підтвердив принципову позицію Японії щодо забезпечення світової безпеки, зокрема і завдяки співпраці з Україною".

А. Парубій перебуває з робочим візитом в Японії з 25 лютого до 3 березня 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

Порошенко наполягає на скасуванні указу про санкції проти нього, бо за 5 місяців не надані підстави

Рада припинила повноваження нардепа Довгого

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА