Інтерфакс-Україна
15:30 14.03.2017

Лещенко стверджує, що встановив фальсифікації під час внесення до ВР кандидатури Брауна на посаду незалежного аудитора НАБУ

1 хв читати
Лещенко стверджує, що встановив фальсифікації під час внесення до ВР кандидатури Брауна на посаду незалежного аудитора НАБУ

Народний депутат України (фракція "Блок Петра Порошенка") Сергій Лещенко стверджує, що кандидатуру Найджела Брауна на посаду незалежного аудитора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) було внесено до Верховної Ради з порушенням закону про регламент.

"Мною встановлені факти фальсифікації в стінах парламенту навколо кандидатури Найджела Брауна, яку внесла фракція "Блок Петра Порошенка" разом із "Народним фронтом", - сказав С.Лещенко на брифінгу в Києві у вівторок.

За словами депутата, офіційне подання на Н.Брауна було зареєстровано через три години після того, як парламент голосував за постанову про його призначення.

"Кандидатура Н.Брауна не була зареєстрована в парламенті. Я вважаю, що це має бути предметом розгляду регламентного комітету Верховної Ради і це має бути предметом розгляду антикорупційного бюро як приклад фальсифікації документів із метою знищити НАБУ як незалежний орган", - вважає народний депутат.

Як повідомлялося, Верховна Рада 23 лютого не змогла делегувати за своєю квотою члена комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки ефективності НАБУ.

Окрім Н.Брауна, на цю посаду також претендував заступник генерального інспектора Департаменту юстиції США Роберт Сторч, якого рекомендував антикорупційний комітет. Проте український парламент не підтримав жодної із запропонованих кандидатур.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Китаю: США слід припинити використовувати максимальний тиск, погрози і шантаж

ЄС шукає способи продовжувати санкції проти РФ без згоди всіх країн союзу - ЗМІ

США знизили вимоги до України щодо повернення вартості наданої допомоги в угоді про мінерали - ЗМІ

Питання послаблення санкцій проти РФ не буде порушено до встановлення перемир’я – Держдеп США

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА