Інтерфакс-Україна
18:49 16.03.2017

Гройсмана очікують в Ізраїлі у травні

1 хв читати
Гройсмана очікують в Ізраїлі у травні

Візит прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Ізраїлю відбудеться в середині травня, повідомив посол держави Ізраїль в Україні Еліав Білоцерковський.

"Візит відбудеться в середині травня", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в Києві в четвер.

Посол нагадав, що ще недавно між державами був дипломатичний конфлікт. "Ми були розчаровані тим, як голосувала Україна в Раді Безпеки ООН, проте ми продовжуємо рухатися вперед і обговорюємо візит прем'єр-міністра", - зазначив Е. Білоцерковський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА