Інтерфакс-Україна
09:36 01.06.2017

Парубій: Ми не дозволимо російському окупантові розхитати міжконфесійний мир в Україні

1 хв читати
Парубій: Ми не дозволимо російському окупантові розхитати міжконфесійний мир в Україні

Україна не допустить, щоб Росія розладнала міжконфесійний мир через своїх агентів впливу, заявляє голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Ми не дозволимо російському окупантові розхитати й порушити міжконфесійний мир в Україні через своїх агентів впливу", - сказав спікер, виступаючи на 6-му молитовному сніданку у четвер у Києві.

А. Парубій зазначив, що Україна може пишатися не лише міжконфесійним миром, але і активним співробітництвом різних конфесій.

Він подякував церкві та релігійні організації за допомогу переселенцям, постраждалим від російської агресії в Криму і на Донбасі.

"Я дякую за мужню і жертовну працю військових капеланів на фронті", - додав спікер парламенту.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", національний молитовний сніданок наразі триває в Українському домі в Києві.

У заході беруть участь голова Верховної Ради України Андрій Парубій, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, народні депутати, представники посольств іноземних держав в Україні, представники християнських церков та релігійних організацій.

Перший національний молитовний сніданок відбувся в Україні в 2011 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

ЄС до серпня не запроваджуватиме мит проти США - фон дер Ляєн

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА