Інтерфакс-Україна
11:56 16.06.2017

Засідання про держзраду Януковича відбудеться 26 червня

1 хв читати
Засідання про держзраду Януковича відбудеться 26 червня

Оболонський районний суд м. Києва прийняв до розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні з обвинувачення екс-президента України (2010-2014 рр.) Віктора Януковича в державній зраді і призначив перше засідання на 10:00 26 червня.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення ухвалила на засіданні в п'ятницю колегія суддів.

Суд погодився з позицією сторони захисту, що було недоцільно на стадії підготовчого засідання вирішувати питання про можливість проведення спеціального (заочного) розгляду цієї справи, тому це питання вирішуватиметься вже під час розгляду справи по суті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА