14:46 05.07.2017

Комітет Ради не підтримав зняття недоторканності з Лозового

2 хв читати
Комітет Ради не підтримав зняття недоторканності з Лозового

Регламентний комітет Верховної Ради визнав законним і мотивованим, але недостатньо обґрунтованим подання генерального прокурора про надання парламентом згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Радикальної партії" Андрія Лозового.

"Комітет вважає, що подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Андрія Лозового...є законним і мотивованим, оскільки воно ініційоване та подане належним суб'єктом подання, однак є недостатньо обґрунтованим", - зачитав висновок комітету його керівник Павло Пинзеник на засіданні в середу.

Як повідомлялося, подання генпрокурора на зняття недоторканності з п'яти народних депутатів надійшли до Верховної Ради 21 червня. Подання надійшли зокрема й на А.Лозового.

Генпрокурор Юрій Луценко стверджує, що А.Лозового підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму понад 1 млн грн.

У свою чергу, А.Лозовий розцінює подання генпрокурора на зняття з нього депутатської недоторканності як помсту за те, що він не голосував за призначення Ю.Луценка на посаду генпрокурора, але просить регламентний комітет надати згоду на зняття з нього депутатської недоторканності.

Вранці 5 червня перед засіданням регламентного комітету Ю.Луценко під час спілкування з журналістами наголосив, що обидва розглянутих напередодні комітетом подання на позбавлення депутатської недоторканності Євгена Дейдея і Олеся Довгого були передані з висновками комітету спікеру Верховної Ради для подальшого розгляду нардепами в залі засідань.

"Комітет вважає, що у вчорашньому розборі були виявлені, як вони пишуть, значні недоліки (у поданні на О.Довгого - ІФ), але, тим не менше, питання рекомендовано розглянути у залі. Аналогічне рішення і щодо Дейдея", - сказав генпрокурор .

"Ці висновки надані голові Верховної Ради для внесення на розгляд сесійної зали. Таким чином, жодного з моїх подань не відхилено... Обидва подання згідно з рішенням комітету мають бути розглянуті у Верховній Раді", - наголосив генпрокурор і висловив сподівання, що аналогічні рішення будуть прийняті за всіма, внесеними ним поданнями: "Сподіваюся, що так буде за всіма шістьма поданнями".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА