Інтерфакс-Україна
07:48 09.07.2017

Меркель прокоментувала заміну Трампа його дочкою на зустрічі на G20

1 хв читати
Меркель прокоментувала заміну Трампа його дочкою на зустрічі на G20

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що дочка президента США Дональда Трампа Іванка могла зайняти місце свого батька за столом переговорів лідерів країн G20 як член від делегації США. Про це повідомляє Bloomberg.

"Делегації самі вирішують, чи повинен президент бути присутнім на зустрічі, хто потім займе його місце і сяде за стіл переговорів. Іванка Трамп була повноправним членом американської делегації, так роблять і інші делегації. Дуже добре відомо, що вона працює в Білому домі і також займається іншими ініціативами", - заявила Меркель.

Прес-секретар Іванки Трамп повідомив Bloomberg, що вона тимчасово зайняла місце Дональда Трампа. Під час його відсутності обговорювалася проблема зайнятості жінок в країнах, що розвиваються. За його словами, цими питаннями в адміністрації США займається Іванка Трамп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА