Інтерфакс-Україна
17:11 29.08.2017

Київ засуджує запуск КНДР балістичної ракети

1 хв читати
Київ засуджує запуск КНДР балістичної ракети

Україна рішуче засуджує запуск КНДР міжконтинентальної балістичної ракети, яка становила серйозну загрозу Японії, заявляє Міністерство закордонних справ України.

"Він (запуск ракети - ІФ) став викликом всім державам регіону і регіональної стабільності, оскільки повністю суперечить мирним дипломатичним шляхам врегулювання проблеми безпеки на Корейському півострові. Продовження Пхеньяном таких запусків є свідомим і систематичним порушенням міжнародного права і ряду відповідних резолюцій РБ ООН щодо північнокорейської ракетної програми, особливо після одноголосного ухвалення резолюції РБ ООН 2371 (2017)", - йдеться в заяві МЗС, поширеній у вівторок.

Україна приєднується до всіх країн, які засудили таку небезпечну діяльність Пхеньяна, і закликає керівництво КНДР "негайно припинити провокації і почати діалог зі світовим співтовариством".

"В іншому випадку санкції Ради безпеки повинні бути доповнені і посилені", - підсумував МЗС.

Як повідомлялося, 28 серпня КНДР провела випробування ракети, яка була запущена в Японське море. Ракета пролетіла близько 2 тис. 700 км, сягнувши при цьому максимальної висоти 550 км, повідомило агентство "Ренхап" з посиланням на військових Південної Кореї. Вона пролетіла над Японією і впала в океан в 1180 км від японського острова Хоккайдо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

Макрон відкинув ідею Трампа щодо посередництва Путіна між Ізраїлем та Іраном

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

Діалог США з РФ нагадує теплу розмову, потрібно змінити тональність – Зеленський

Зеленський про Коаліцію рішучих: Європа ще не вирішила, що вона буде з Україною повністю, якщо не буде США

18-ий пакет санкцій ЄС може бути прийнятий у червні – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА