Інтерфакс-Україна
17:31 10.10.2017

Довгий повинен був двічі задекларувати одну квартиру, в якій проживав з дружиною

1 хв читати
Довгий повинен був двічі задекларувати одну квартиру, в якій проживав з дружиною

У народного депутата Олеся Довгого (група "Воля народу") заявили, що Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) підтвердило законність засобів, зазначених у його електронній декларації, точність оцінки задекларованих активів і відсутність конфлікту інтересів.

Як повідомила у вівторок прес-служба народного депутата, під час перевірки декларації було виявлено лише одне технічне порушення, яке не тягне за собою відповідальності.

"Олесь Довгий тільки один раз вказав квартиру, в якій в той час проживав з дружиною, в розділі, який стосується його, і не вказав цього приміщення повторно в розділі, який стосувався дружини", - сказано в повідомленні.

Як зазначає прес-служба політика, в своїх роз'ясненнях НАЗК неоднозначно трактує норми статті п.2 ч.1 ст.46 закону "Про запобігання корупції", і в декларантів може скластися думка, що один і той самий об'єкт нерухомості, яким користується декларант і члени його сім'ї, потрібно вказувати в декларації тільки один раз.

"Мені нема чого приховувати. Під час перевірки я в повній мірі надав усі пояснення і документи, які в мене запитували співробітники НАЗК, і навіть більше. Чесно кажучи, я вдячний НАЗК за професійний і неупереджений підхід до перевірки моєї декларації, незважаючи на те, що перевірка Нацагентства затягнулася: мала тривати до кінця червня, а закінчилася аж 5 жовтня 2017 ", - цитує О.Довгого його прес-служба

ОСТАННЄ

Трамп заявив про можливість залучення президента Туреччини до справи припинення війни між Росією і Україною

"Слуга народу" підтримує ратифікацію угоди про створення американсько-українського інвестиційного фонду – Арахамія

Петиція про запровадження санкцій проти Порошенка на президентському сайті не зібрала потрібних для розгляду голосів

Чехія проводитиме навчання українських пілотів на F-16 та L-39 в рамках Коаліції охочих – прем'єр

"Єропейська солідарність" наполягає на зустрічі з міністрами - учасниками переговорів зі США щодо угоди про корисні копалини - Геращенко

Джордже Сіміон і Нікушор Дан вийшли в другий тур виборів президента Румунії

Путін готує населення РФ до продовження війни і майбутніх конфліктів з Заходом

Корнієнко: вірю, що у Раді будуть голоси за ратифікацію угоди між США та Україною про копалини

Орбан різко відповів Зеленському відносно вступу України до ЄС

Сіярто про блокування Угорщиною вступу України до ЄС: Київ має обирати відповідний тон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА