Інтерфакс-Україна
08:49 23.10.2017

Бойовики блокують відкриття КПВВ "Золотого", чим ускладнюють гуманітарну ситуацію в окупованих районах Луганської області

2 хв читати
Бойовики блокують відкриття КПВВ "Золотого", чим ускладнюють гуманітарну ситуацію в окупованих районах Луганської області

Незаконні збройні формування (НЗФ) продовжують блокувати роботу контрольного пункту пропуску "Золоте" в Луганській області, що ускладнює гуманітарну ситуацію на Донбасі, повідомила українська сторона Спільного центру з контролю і координації (СЦКК).

"Контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Золоте" поблизу міста Попасної з 20 жовтня 2017 почав свою роботу в штатному режимі о 7.00... КПВВ з боку ОРЛО з 20 жовтня поточного року залишається закритим. НЗФ ОРЛО відмовляються забезпечувати здійснення перетину лінії зіткнення цивільним населенням і транспортному засобами зі свого боку", - йдеться в повідомленні на сторінці прес-центру штабу АТО в Facebook.

За словами заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Клименка, офіційних роз'яснень від ОРЛО не надходило, проте неофіційно їхні представники звернулися до моніторингової місії ОБСЄ і поінформували, що на сьогодні вони не готові відкрити КПВВ зі свого боку через технічні обставини і незадовільний стан асфальтового покриття.

В інформації підкреслюється, що Українська сторона СЦКК в повній мірі підтримує питання налагодження повноцінної роботи КПВВ "Золоте", що дозволить перерозподілити частину пасажиропотоку і розвантажить КПВВ "Станиця Луганська". Це значно поліпшить гуманітарну ситуацію в регіоні і дозволить провести якісний ремонт моста на КПВВ "Станиця Луганська", технічний стан якого загрожує безпечному пересуванню по ньому мирного населення.

"Українська сторона СЦКК звертає увагу на слабкий вплив російської сторони СЦКК на керівництво ОРЛО з питань відкриття з боку ОРЛО КПВВ "Золоте". Свідоме затягування і блокування вирішення цього питання свідчить про те, що керівництво ОРЛО продовжує цинічно ігнорувати інтереси цивільного населення по обидва боки від лінії зіткнення, не бажає розвантажити КПВВ "Станиця Луганська" і демонструє зацікавленість у погіршенні гуманітарної ситуації в Луганській області, прагне загострення протистояння на Донбасі", - резюмували спостерігачі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА