Інтерфакс-Україна
18:38 24.10.2017

Фінкомітет ВР пропонує передати управління держбанками окремому Нацагентству

1 хв читати
Фінкомітет ВР пропонує передати управління держбанками окремому Нацагентству

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності пропонує створити в Україні спеціалізоване Національне агентство для управління державними банками та підготовки цих фінустанов до приватизації.

Як повідомила прес-служба голови комітету Сергія Рибалки, відповідний законопроект зареєстрований у Верховній Раді 23 жовтня (№7180-1).

Згідно із законопроектом, Нацагентство підпорядковуватиметься Кабінету Міністрів, однак при цьому також буде підзвітним Верховній Раді. Нацагентство відповідатиме за розробку стратегії управління державними банками, координуватиме управління їхніми активами і пасивами, зокрема забезпечуватиме кредитування інфраструктурних проектів за участю держави. Також Нацагентство відповідатиме за ризик-менеджмент і кадрову політику держбанків.

Щодо підготовки до приватизації Нацагентство розроблятиме план приватизації, шукатиме потенційних покупців і супроводжуватиме процедури due diligence.

Раду Нацагентства формуватиме Кабмін, Верховна Рада і президент, а виконавчу дирекцію призначатиме уряд. При Нацагентстві буде створена експертна рада, яка буде аналізувати ефективність її роботи.

Законопроект також визначає особливості приватизації держбанків. Зокрема, торги повинні проводитися лише за допомогою аукціонів в електронній формі, на перші торги повинні виставлятися 25% акцій фінустанов.

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА