Інтерфакс-Україна
17:41 27.10.2017

Джемілєв: Боротимемося за кожного громадянина України, що перебуває в РФ в ув’язненні

1 хв читати
Джемілєв: Боротимемося за кожного громадянина України, що перебуває в РФ в ув’язненні

 Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв заявляє, що Україна боротиметься за кожного свого громадянина, а також за відновлення її територіальної цілісності.

"Ми боротимемося до останнього нашого громадянина, доки не вирвемо його з лап цього режиму, до повного звільнення нашої території від окупантів, відновлення територіальної цілісності України", - сказав М.Джемілєв під час зустрічі із звільненими заступниками голови меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеровим і Ахтемом Чийгозом у п'ятницю в Києві.

Уповноважений президента також зазначив, що в російських в'язницях залишається ще багато громадян України, проте висловив сподівання на те, що незабаром їх буде звільнено. "За ґратами залишається ще багато наших співвітчизників. Я думаю, що звільнення Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза - це лише початок. За кожного нашого громадянина боротимемося", - наголосив він.

М.Джемілєв також висловив вдячність усім, хто сприяв звільненню І.Умерова та А.Чийгоза.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА