Інтерфакс-Україна
10:31 16.11.2017

Свідок у справі Єфремова надав свідчення про події в Луганську в 2014 році - Генпрокуратура

2 хв читати
Свідок у справі Єфремова надав свідчення про події в Луганську в 2014 році - Генпрокуратура

На засіданні Старобільського райсуду (Луганська обл.) у кримінальній справі екс-нардепа Олександра Єфремова екс-заступник начальника УСБУ в Луганській області надав свідчення про обставини проведення мітингів, захоплення адміністративних приміщень і підготовки до проведення незаконного референдуму в Луганську навесні 2014 року, повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

"Під час судового розгляду допитано як свідка колишнього заступника начальника УСБУ в Луганській області, який повідомив про обставини проведення мітингів, захоплення адміністративних приміщень та підготовки до проведення незаконного референдуму навесні 2014 року на території Луганської області", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в середу.

Водночас свідок надав свідчення про причетність до кримінальних злочинів окремих депутатів Луганської обласної ради та учасників громадських організацій Луганської області.

Судовий розгляд у кримінальному провадженні триває, наступне засідання відбудеться 16 листопада 2017, під час якого продовжиться допит свідків сторони обвинувачення.

Як повідомлялося, О.Єфремова затримали за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України 30 липня 2016 року в аеропорту Києва. Йому також інкримінують підтримку самопроголошеної "ЛНР" та незаконне заволодіння майном "Луганськвугілля".

Старобільський районний суд Луганської області нині розглядає справу за обвинуваченням О.Єфремова в пособництві терористам, посяганні на територіальну цілісність України та державній зраді.

О.Єфремова обвинувачують в організації захоплення будівлі Луганської обласної державної адміністрації навесні 2014 року, пособництві в захопленні будівлі Управління Служби безпеки України в Луганській області, вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України.

Йому також інкримінують організаційне та інше сприяння створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" і державну зраду, а саме: надання іноземній організації та її представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

22 вересня Старобільський районний суд Луганської області продовжив арешт голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді VII скликання Олександра Єфремова до 20 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

Рютте: Україна у "короткостроковій перспективі" не зможе обійтися без допомоги США

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

Верховний суд скасував рішення про заборону партії "Наш край"

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА