Інтерфакс-Україна
12:51 05.12.2017

Рада продовжила до серпня угоду з Нідерландами про місію з розслідування аварії малазійського "Боїнга"

1 хв читати
Рада продовжила до серпня угоду з Нідерландами про місію з розслідування аварії малазійського "Боїнга"

Верховна Рада продовжила до 1 серпня 2018 року термін дії Угоди між Україною та Нідерландами про міжнародну місію захисту розслідування авіаційної катастрофи рейса MH-17 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії".

За ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Нідерландами про продовження до 1 серпня 2018 року строку дії Угоди між Україною та Нідерландами про міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 роки (законопроект №0169) на засіданні у вівторок проголосували 257 народних депутатів .

Як раніше повідомлялося, угоду було складено на рік і продовжено двічі, кожен раз на один рік, шляхом обміну нотами, відповідно 3 червня 2015 року та 1 серпня 2016 року.

Відповідно до угоди, було створено багатонаціональну міжнародну місію захисту розслідування, керівництво якої здійснюють Нідерланди. Метою місії є сприяння збору останків і проведення розслідування авіаційної катастрофи рейса MH-17 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії", що відбулася на території України 17 липня 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

Кличко про 8 млрд: влада мститься Києву

"Слуга народу" підтримує президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП - речниця фракції

"Голос" підтримує законопроєкт президента щодо повноважень НАБУ/САП - заступниця голови фракції

"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз

Канада розглядає питання визнання Палестини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА