Інтерфакс-Україна
19:07 11.12.2017

Політика США щодо протидії будівництву "Північного потоку - 2" залишається незмінною

1 хв читати
Політика США щодо протидії будівництву "Північного потоку - 2" залишається незмінною

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з в.о. помічника державного секретаря США з питань енергетики Сью Саарніо обмінявся думками щодо низки питань двосторонньої співпраці в енергетичній сфері.

"Особливу увагу приділено ситуації з реалізацією проекту "Північний потік - 2". Американська сторона відзначила незмінність своєї політики з протидії будівництву цього газопроводу", - повідомляє в понеділок увечері прес-служба МЗС України.

Окрім того, наголошується в інформації, сторони наголосили на важливості поглиблення двостороннього співробітництва в сфері кібернетичної безпеки, зокрема в енергетичній сфері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА