Інтерфакс-Україна
12:24 06.02.2018

Антикорупційний суд може розпочати роботу в Україні в 2019 році - І.Геращенко

2 хв читати
Антикорупційний суд може розпочати роботу в Україні в 2019 році - І.Геращенко

Закон про Антикорупційний суд може бути ухвалений Верховною Радою в цілому 2018 року і зможе розпочати роботу в 2019 році, висловила сподівання перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

В інтерв'ю парламентській газеті "Голос України", опублікованому у вівторок, відповідаючи на запитання, коли може бути ухвалено в цілому закон про Антикорупційний суд, і коли в Україні розпочне роботу Вищий антикорупційний суд, І.Геращенко сказала: "У мене немає сумнівів, що всі депутати усвідомлюють відповідальність за голосування за цей законопроект, і він буде прийнятий. Президент (президент України Петро Порошенко - ІФ) подав свою версію, її можна доопрацювати до другого читання на рівні поправок".

За словами першого віце-спікера, під час першого пленарного тижня українського парламенту депутати можуть розглянути законопроект про Антикорупційний суд у першому читанні, а потім доопрацювати його до другого читання, "внести поправки й ухвалити відредагований, поліпшений, посилений законопроект".

"У нас є всі шанси в 2018-му і ухвалити закон про Антикорупційний суд, і підготувати всі передумови для його створення, адже суд не розпочне роботу на другий день після підписання закону. А в 2019-му Антикорупційний суд може запрацювати", - сказала вона.

Як повідомлялося, в січні 2018 року представник президента України в парламенті Ірина Луценко (фракція "Блок Петра Порошенка") заявила, що законопроект про Антикорупційний суд зазнає змін після першого читання у Верховній Раді, в ньому буде враховано рекомендації Венеціанської комісії та Міжнародного валютного фонду (МВФ), і, за оптимістичними прогнозами, суд зможе розпочати роботу за півроку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА