Інтерфакс-Україна
13:20 07.02.2018

Янукович здав Крим і здавав Україну Росії свідомо

1 хв читати
Янукович здав Крим і здавав Україну Росії свідомо

Колишній глава Служби безпеки України (СБУ) Валентин Наливайченко переконаний, що екс-президент України Віктор Янукович здавав Крим і всю Україну Російській Федерації свідомо й навмисно.

"Здав і Крим, і Україну Янукович свідомо. Тиск з боку Російської Федерації на нього не чинився", - сказав він під час надання показань як свідок в Оболонському районному суді Києва у справі про державну зраду В.Януковича в середу.

В.Наливайченко зазначив, що з обранням В.Януковича на посаду президента України в 2010 році було відновлено тісну співпрацю спецслужб України та РФ, що стало основою для майбутньої агресії Росії проти України.

Екс-глава СБУ також нагадав, що передав до прокуратури факти, які свідчать про приїзд в Україну взимку 2013-2014 років мінімум тричі груп високопоставлених представників ФСБ Росії.

Як відомо, 22 лютого 2014 року після завершення Революції гідності Верховна Рада призначила В.Наливайченка уповноваженим з контролю над діяльністю СБУ. 24 лютого парламент призначив його главою СБУ за поданням тодішнього в. о. президента України Олександра Турчинова, він обіймав цю посаду до червня 2015 року.

В.Наливайченко також очолював СБУ з грудня 2006-го по березень 2010 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА