Інтерфакс-Україна
12:16 23.02.2018

Геращенко сподівається на хороші новини щодо звільнення заручників найближчим часом

1 хв читати
Геращенко сподівається на хороші новини щодо звільнення заручників найближчим часом

Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ), перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко сподівається на хороші новини в питанні звільнення заручників найближчим часом, а також розблокування процесу звільнення ув'язнених у РФ.

"Я сподіваюся, що у нас найближчим часом будуть певні хороші новини, над якими працює президент зараз, його команда, дипломати", - сказала вона журналістам у Києві в п'ятницю.

І.Геращенко також висловила сподівання, що вікно можливостей після звільнення заручників 27 грудня залишається відкритим.

"Ми маємо докласти всіх зусиль, щоб зараз витягнути і тих, хто залишається в ОРДО, ОРЛО. Дуже важливо нам ще витягнути людей із в'язниць у Росії. Тому що, на жаль, залишається заблокованим це питання", - сказала вона.

"Хочеться мати прогрес у тому, щоб розблокувати процес звільнення в'язнів Кремля", - додала перший віце-спікер Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА