Інтерфакс-Україна
14:30 01.03.2018

Рада відмовилася підтримати за основу президентський законопроект у продовження ініціативи про антикорупційний суд

1 хв читати
Рада відмовилася підтримати за основу президентський законопроект у продовження ініціативи про антикорупційний суд

Верховна Рада повернула президентові України законопроект його авторства про внесення змін до закону про судоустрій і статус суддів, затвердження якого необхідно в зв'язку з ухваленням закону про Вищий антикорупційний суд.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", проект закону в першому читанні не набрав 226 мінімально необхідних голосів для його затвердження. Народні депутати також відмовилися направити його на повторне перше читання. Водночас народні депутати підтримали пропозицію направити законопроект суб'єкту права законодавчої ініціативи.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект необхідний для комплексного несуперечливого врегулювання питань організації та діяльності Вищого антикорупційного суду і гарантій діяльності його суддів.

Згідно із проектом закону, запропоновано внести зміни до закону про судоустрій і статус суддів, передбачивши, зокрема деталізацію врегулювання питань діяльності палат вищих спеціалізованих судів, закріплення певної інституційної автономності апеляційної палати спеціалізованого суду.

Як зазначив заступник голови адміністрації президента України Олексій Філатов з трибуни парламенту, такі зміни вносяться окремим законопроектом, оскільки цього вимагає закон про судоустрій і статус суддів.

Як повідомлялося, Верховна Рада в четвер ухвалила за основу президентський законопроект (№7440) про Вищий антикорупційний суд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА