Інтерфакс-Україна
14:30 01.03.2018

Рада відмовилася підтримати за основу президентський законопроект у продовження ініціативи про антикорупційний суд

1 хв читати
Рада відмовилася підтримати за основу президентський законопроект у продовження ініціативи про антикорупційний суд

Верховна Рада повернула президентові України законопроект його авторства про внесення змін до закону про судоустрій і статус суддів, затвердження якого необхідно в зв'язку з ухваленням закону про Вищий антикорупційний суд.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", проект закону в першому читанні не набрав 226 мінімально необхідних голосів для його затвердження. Народні депутати також відмовилися направити його на повторне перше читання. Водночас народні депутати підтримали пропозицію направити законопроект суб'єкту права законодавчої ініціативи.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект необхідний для комплексного несуперечливого врегулювання питань організації та діяльності Вищого антикорупційного суду і гарантій діяльності його суддів.

Згідно із проектом закону, запропоновано внести зміни до закону про судоустрій і статус суддів, передбачивши, зокрема деталізацію врегулювання питань діяльності палат вищих спеціалізованих судів, закріплення певної інституційної автономності апеляційної палати спеціалізованого суду.

Як зазначив заступник голови адміністрації президента України Олексій Філатов з трибуни парламенту, такі зміни вносяться окремим законопроектом, оскільки цього вимагає закон про судоустрій і статус суддів.

Як повідомлялося, Верховна Рада в четвер ухвалила за основу президентський законопроект (№7440) про Вищий антикорупційний суд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: "Рамштайн" продовжуватиме існувати навіть за відсутності США

Сибіга на засіданні Ради Україна-НАТО закликав посилити тиск на Росію, низка держав оголосила про нові зобовʼязання та пакети допомоги

Вирішення будь-яких торговельних спорів у рамках СОТ неможливе через блокування США – 1-й заступник глави МЗС

Заява на відрядження Порошенка в США була подана в Раду ще в лютому і спікер про це знав, заявляють в "Євросолідарності"

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

Рютте про роль НАТО у Коаліції охочих: ми виконуємо консультативну роль

Раді пропонують удосконалити правовий захист військовослужбовців

В "Євросолідарності" стверджують, що Порошенку заблокували відрядження до США

ЄК наразі очікує оголошення про мита США і не розкриває заходів у відповідь - представник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА