Інтерфакс-Україна
17:05 21.03.2018

У партії "Відродження" спростували інформацію про висунення Хомутинника кандидатом у президенти України

1 хв читати

Інформація про висунення співголови депутатської групи "Партія "Відродження" Віталія Хомутинника кандидатом у президенти України не відповідає дійсності, заявили в партії "Відродження".

"Сьогодні була поширена фейкова інформація про висунення співголови депутатської групи "Партія "Відродження" Віталія Хомутинника кандидатом у президенти України. Офіційно заявляємо, що ця інформація не відповідає дійсності", - сказано в заяві "Відродження", поширеній прес-службою партії в середу.

У заяві підкреслюється, що в Україні ще не стартувала виборча кампанія, а отже, політична сила поки що не висуває кандидата на посаду глави держави.

"Але неодмінно візьме участь у майбутніх президентських виборах", - заявили в партії "Відродження".

Раніше в цей день ряд ЗМІ повідомив, що в деяких областях України почали поширювати листівки з інформацією про початок президентської кампанії нардепа з групи "Партія "Відродження" Віталія Хомутинника. Крім того, в Інтернеті діє сайт, присвячений передвиборчій кампанії В.Хомутинника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА