Інтерфакс-Україна
13:33 02.04.2018

В Україні боротьбу з корупцією дискредитували антикорупційні органи

1 хв читати
В Україні боротьбу з корупцією дискредитували антикорупційні органи

Антикорупційні правоохоронні органи дискредитували боротьбу з корупцією в Україні, вважають у парламентській фракції "Народний фронт".

"Народний фронт" висловлює своє обурення у зв'язку зі сварками між керівниками антикорупційних органів. Дуже шкода, що антикорупційні органи перетворили свою роботу на піар, а тепер ще й з елементами трагікомедії", - сказав голова фракції "Народний фронт" у Верховній Раді Максим Бурбак на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.

"Рівень довіри до них у суспільстві катастрофічно впав. Ніхто не дискредитував боротьбу з корупцією в Україні так, як це зробили новостворені антикорупційні органи", - додав парламентар.

Як повідомлялося, 30 березня до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів було направлено дисциплінарні скарги за підписами генерального прокурора Юрія Луценка та директора НАБУ Артема Ситника про вчинення заступником генпрокурора - керівником САП Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків. Вони були направлені у рамках кримінального провадження, яке розслідує НАБУ спільно з Генпрокуратурою за здобутими під час слідства фактами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА