Інтерфакс-Україна
20:40 06.05.2018

В Ірані порівняли вихід США з ядерної угоди з історичною помилкою

1 хв читати
В Ірані порівняли вихід США з ядерної угоди з історичною помилкою

Іран протягом декількох місяців готується до можливого виходу США з ядерної угоди, заявив президент країни Хасан Роухані. За його словами, в разі виходу з угоди США дуже скоро почнуть про це шкодувати.

Іранські чиновники вже отримали інструкції щодо дій на випадок такого розвитку подій, відповідні рішення прийняті в економічній сфері. Як очікується, президент США Дональд Трамп прийме остаточне рішення щодо ядерної угоди 12 травня.

"США не можуть зробити Ірану нічого серйозного. США завжди створювали проблеми для Ірану, але ніколи не перемагали. Якщо Штати вийдуть з угоди, вони зроблять чергову помилку, незабаром після цього вони зрозуміють, що ця помилка була історичною", - передає слова Роухані агентство IRNA.

Спільний всеосяжний план дій - договір між Іраном і США, Росією, ФРН, Великою Британією, Францією і Китаєм був підписаний в 2015 році. Угода має на увазі згортання іранської ядерної програми і контроль над нею в обмін на поступове зняття санкцій. Нинішній президент США вважає цей договір жахливим, зокрема його не влаштовує розвиток іранської ракетної програми.

Президент Франції Емманюель Макрон намагався переконати Трампа не виходити з угоди, не виключається підписання нового договору, який буде регулювати розробки балістичних ракет, визначить майбутнє угоди (нинішня діє до 2025 року) і вирішить питання з регіональної активності Ірану.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА