Інтерфакс-Україна
14:44 22.05.2018

Естонія підтримує Київ у питанні введення миротворців ООН на території окупованого Донбасу - Порошенко

1 хв читати
Естонія підтримує Київ у питанні введення миротворців ООН на території окупованого Донбасу - Порошенко

Естонія підтримує Україну в питанні введення миротворчої місії ООН на всю територію окупованого Донбасу, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Я дуже вдячний президенту Естонії за повну підтримку ... української сторони. І ми маємо зробити все можливе, щоб узгоджений проект резолюції, який передбачатиме мандат на всю окуповану територію (Донбасу - ІФ) миротворчих сил ООН, зокрема й неконтрольовану ділянку україно-російського кордону, як дуже важливу умову компонента безпеки для початку реалізації політичних процесів", - заявив П.Порошенко під час спільної прес-конференції з президентом Естонії Керсті Кальюлайд (Kersti Kaljulaid) у вівторок у Києві.

Глава Української держави також відзначив внесок Естонії в роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Сході України.

"Тверда і принципова позиція, об'єктивна інформація, яка йде від спостерігачів Спеціальної моніторингової місії, дає всьому світу можливість мати об'єктивну інформацію для того, щоб чітко і принципово визначити відповідальність російської сторони за грубе порушення Мінських угод, зокрема компонента безпеки, за порушення режиму припинення вогню і режиму відведення військ, і перешкоджання початку політичного процесу", - зазначив П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА