Інтерфакс-Україна
08:44 01.06.2018

Абрамович відмовився від британської інвестиційної візи

2 хв читати
Абрамович відмовився від британської інвестиційної візи

Мільярдер Роман Абрамович відкликав заявку на отримання британської інвестиційної візи, повідомляє The Sun з посиланням на джерела. Вона виявилася йому не потрібна після отримання ізраїльського паспорта.

Британська інвестиційна віза видається іноземним громадянам, які готові інвестувати в економіку Великої Британії більш £ 2 млн (понад $ 2,66 млн). Ця віза дає право на шестимісячне перебування в країні, протягом цього терміну власник візи може працювати.

Про проблеми Абрамовича з отриманням британської візи стало відомо 20 травня. Візу, термін дії якої закінчився за три тижні до спроби в'їзду в країну, мільярдерові не продовжили. Через це він не зміг потрапити на фінал Кубка Англії, в якому брав участь належний йому футбольний клуб "Челсі", який отримав перемогу над "Манчестер Юнайтед".

Британські ЗМІ, в тому числі The Guardian, пояснили ситуацію зміною правил оформлення візи: тепер Лондон вимагає від інвесторів на тільки грошових вливань, але і пояснення історії походження коштів. Влада Британії не коментувала ситуацію з Абрамовичем, проте підтвердила, що "деякі" інвестори можуть не отримати візу за новими правилами.

Незабаром після цього ізраїльська газета Israel Hayom з посиланням на джерела повідомила про підготовлюваний переїзд Абрамовича до Ізраїлю для отримання паспорта цієї країни. Дані видання підтвердилися: 28 мая стало відомо про приліт мільярдера в Ізраїль і отримання ним паспорта.

Громадянство Ізраїлю дає право на шестимісячне безвізове перебування у Великій Британії. Однак у британському уряді особливо підкреслили, що за правилами перебування ізраїльтян, працювати в Великій Британії і вести підприємницьку діяльність Абрамович не зможе.

Незабаром після вирішення ситуації з громадянством Абрамовича, клуб "Челсі", який належить йому, заморозив будівництво нового стадіону в Великій Британії. У повідомленні клубу причиною такого кроку названо "несприятливий інвестиційний клімат".

За оцінками Forbes, статки Романа Абрамовича становлять $ 10,8 млрд. У рейтингу найбагатших бізнесменів Росії в 2018 році він займає 11-е місце.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА