Інтерфакс-Україна
20:20 06.06.2018

НАБУ оприлюднило новий склад Ради громадського контролю

1 хв читати
НАБУ оприлюднило новий склад Ради громадського контролю

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оприлюднило новий склад ради громадського контролю, затверджений за результатами рейтингового інтернет-голосування. У раді - 15 осіб із 8 громадських об'єднань.

Як повідомляється на сайті НАБУ в середу, до складу Ради громадського контролю увійшли кандидати від 8 громадських об'єднань: Transparency International Україна, "Демократична сокира орди", "Громадський люстраційний комітет", "Асоціація правніків України", "Січ-С14", "Автомайдан", "Платформа "Громадський контроль", "Антикорупційний штаб".

З 15 обраних членів ради громадського контролю один представляє громадську організацію з м. Дніпро (Артем Романюків), решта - з Києва.

Четверо з 15 кандидатів були членами ради попереднього скликання (Віталій Устименко, Галина Янченко, Катерина Риженко, Артем Романюків).

Таким чином, до складу ради громадського контролю при НАБУ, крім вищевказаних, також увійшли Максим Діжечко, Тетяна Локацька, Анатолій Мазур, Тетяна Козаченко, Олександра Дрік, Анна Калинчук, Андрій Боровик, Іван Лахтіонов, Євген Карась, Олег Пушак і Злата Симоненко.

Рада громадського контролю при НАБУ (в складі 15 осіб) створюється для забезпечення прозорості і громадського контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро України. Термін повноважень - один рік.

Основні завдання ради: здійснення контролю за діяльністю НАБУ; сприяння взаємодії Бюро з громадськими об'єднаннями, іншими інституціями громадянського суспільства в сфері протидії корупції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА