Інтерфакс-Україна
21:06 06.06.2018

Туск закликав ЄС і G7 заступитися за кінорежисера Сенцова

1 хв читати
Туск закликав ЄС і G7 заступитися за кінорежисера Сенцова

Голова Європейської Ради Дональд Туск підтримав заклик Європейської кіноакадемії врятувати життя засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова і закликав приєднатися до нього Євросоюз і G7.

"Європейська кіноакадемія звернулася до мене з приводу Олега Сенцова, українського кінорежисера, засудженого до 20 років в'язниці в політичному процесі в Росії, що 22 дні як оголосив голодовку. Я закликаю ЄС і G7 підтримати заклик. Наша солідарність може врятувати його життя", - написав Д .Туск у Твіттері в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА