Інтерфакс-Україна
16:24 25.06.2018

За вступ України до ЄС і НАТО виступає відносна більшість громадян - соцопитування КМІС

1 хв читати
За вступ України до ЄС і НАТО виступає відносна більшість громадян - соцопитування КМІС

 47,3% українців вважають, що Україна має іти інтеграційним напрямом вступу до Європейського Союзу, тоді як за вступ до Митного союзу виступають 11,9% громадян, свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) у червні 2018 року.

Ще 30,1% громадян вважають, що Україні не слід орієнтуватися ні на вступ до ЄС, ні на вступ до Митного союзу, а 10,1% опитаних не визначилися з відповіддю.

При цьому на референдумі про вступ до НАТО 41,1% із загальної кількості українців проголосували б "за", 30,7% проголосували би "проти". Не брали б участі в голосуванні 12,2% опитаних, а 15,7% заявили, що не визначилися.

Опитування проводилося 7-21 червня 2018 року методом особистого інтерв'ю серед 2005 респондентів, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонів України, крім АР Крим і непідконтрольних територій Луганської та Донецької областей, за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА