Інтерфакс-Україна
15:29 13.07.2018

Рада має розглянути Виборчий кодекс не пізніше жовтня - Парубій

1 хв читати
Рада має розглянути Виборчий кодекс не пізніше жовтня - Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначає, що Виборчий кодекс парламент має ухвалити за рік до парламентських виборів, тобто не пізніше жовтня 2018 року.

"Я вважаю, що Виборчий кодекс має бути прийнятий за рік до парламентських виборів, тому я вважаю, що він повинен бути поставлений на розгляд в залі у вересні, максимум у жовтні", - сказав А.Парубій на підсумковій прес-конференції в п'ятницю в Києві.

Спікер прогнозує, що в залі "нелегко буде знайти голоси" для прийняття законопроекту про Виборчий кодекс у другому читанні і в цілому. "Але у мене є велика надія, що вдасться вийти на 226 і більше голосів", - додав він.

За словами голови Верховної Ради, через велику кількість поправок розгляд законопроекту може тривати не один день.

Як відомо, чергові вибори народних депутатів відбудуться останньої неділі жовтня 2019 року.

Як повідомлялося, 7 листопада 2017 року Верховна Рада України підтримала в першому читанні проект Виборчого кодексу України (законопроект №3112-1) авторства групи народних депутатів на чолі зі спікером парламенту А.Парубієм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА