Інтерфакс-Україна
13:48 22.08.2018

У Мінську розпочалося засідання ТКГ

1 хв читати
У Мінську розпочалося засідання ТКГ

Чергове засідання Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході України (ТКГ) розпочалося в Мінську в середу, повідомляє прес-секретар другого президента України, представника країни в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"У Мінську розпочалося засідання Тристоронньої контактної групи", - написала Д.Оліфер на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА